1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 MKP204
Makine Meslek Resmi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MZT002
Malzeme Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
09.30 - 10.20 2 MMT007
Mesleki Matematik
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-65
MKP204
Makine Meslek Resmi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MZT002
Malzeme Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
10.30 - 11.20 3 MMT007
Mesleki Matematik
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-65
MKP201
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
A-11
MZT002
Malzeme Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
11.30 - 12.20 4 MMT007
Mesleki Matematik
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. FULYA ÖZDEMİR
B-65
MKP201
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
A-11
MZT002
Malzeme Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
MKP205
CNC Torna Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
12.30 - 13.20 5 ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
13.30 - 14.20 6 YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. NURİYE AKKAŞ
Uzaktan Eğitim 8
MKP203
İmalat İşlemleri I
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
14.30 - 15.20 7 YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. NURİYE AKKAŞ
Uzaktan Eğitim 8
MKP203
İmalat İşlemleri I
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
15.30 - 16.20 8 TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
MKP203
İmalat İşlemleri I
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
16.30 - 17.20 9 TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
MKP203
İmalat İşlemleri I
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
BDÇ102
Bilgisayar Destekli Çizim II
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 MKP402
Mühendislik Bilimi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-42
SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
09.30 - 10.20 2 MKP402
Mühendislik Bilimi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-42
SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
10.30 - 11.20 3 MKP402
Mühendislik Bilimi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-42
SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
MKP403
İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-66
MKP404
İş Kalıpları
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
11.30 - 12.20 4 MKP402
Mühendislik Bilimi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-42
SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
MKP403
İşletme Yönetimi ve İmalat Kontrolü
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-66
MKP404
İş Kalıpları
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP402
Mühendislik Bilimi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-47
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
14.30 - 15.20 7 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP402
Mühendislik Bilimi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-47
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
15.30 - 16.20 8 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP402
Mühendislik Bilimi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-47
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
MKP401
Alışılmamış Üretim Yöntemleri
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
16.30 - 17.20 9 SAT006
Sistem Analizi ve Tasarım
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP402
Mühendislik Bilimi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-47
BDÜ102
Bilgisayar Destekli Üretim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SERKAN TUĞ
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Makine
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı