1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
MTE001
Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-18
İGÜ002
İş Güvenliği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
A-12
09.30 - 10.20 2 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
MTE001
Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-18
İGÜ002
İş Güvenliği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
A-12
10.30 - 11.20 3 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
MTE001
Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-18
MKP102
Ölçme ve Kontrol
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
11.30 - 12.20 4 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
MTE001
Matematik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-18
MKP102
Ölçme ve Kontrol
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-12
12.30 - 13.20 5 ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
13.30 - 14.20 6 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman GÜRAY KARADUMAN
Uzaktan Eğitim 8
BDÇ101
Bilgisayar Destekli Çizim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-51
TKR003
Teknik Resim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
14.30 - 15.20 7 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman GÜRAY KARADUMAN
Uzaktan Eğitim 8
BDÇ101
Bilgisayar Destekli Çizim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-51
TKR003
Teknik Resim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
15.30 - 16.20 8 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
BDÇ101
Bilgisayar Destekli Çizim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-51
TKR003
Teknik Resim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
16.30 - 17.20 9 MKP101
Temel İmalat İşlemleri
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
BDÇ101
Bilgisayar Destekli Çizim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-51
TKR003
Teknik Resim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 MKP303
İmalat İşlemleri II
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-53
09.30 - 10.20 2 MKP303
İmalat İşlemleri II
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP301
Termodinamik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-53
10.30 - 11.20 3 İLŞ003
İletişim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman TEKİN ÖZTÜRK
B-70
MKP303
İmalat İşlemleri II
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP301
Termodinamik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-53
11.30 - 12.20 4 İLŞ003
İletişim
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Okutman TEKİN ÖZTÜRK
B-70
MKP303
İmalat İşlemleri II
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP301
Termodinamik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-70
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-53
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 MKP303
İmalat İşlemleri II
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP302
Makine Elemanları
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
MKP305
Kaynak Teknolojisi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-50
14.30 - 15.20 7 MKP303
İmalat İşlemleri II
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP302
Makine Elemanları
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
MKP305
Kaynak Teknolojisi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-50
15.30 - 16.20 8 MKP303
İmalat İşlemleri II
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP302
Makine Elemanları
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
MKP305
Kaynak Teknolojisi
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-50
16.30 - 17.20 9 MKP303
İmalat İşlemleri II
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A-01 Makine Atölyesi
MKP302
Makine Elemanları
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
MKP304
CNC Freze Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. SİNAN CENGİZ
A-51
BDÜ101
Bilgisayar Destekli Üretim I
2. Şube
Teknik Bilimler M.Y.O.-Makine
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-50